YAZICI BAKIM ONARIM

Marka bağımsız yazıcı bakım onarımı


Yazıcı Bakım Onarım Dilovası - Kılıç Bilgisayar

Marka bağımsız baskı sistemlerinde kullanılan laser, mürekkep püskürtmeli (Deskjet, Boublejet ve Inkjet), nokta vuruşlu (Dotmatrix ve Line) printerların bakımı, onarımı, profesyonel kadromuzla, geniş yedek parça desteği ile hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet verilmektedir.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Onarımını yaptığımız tüm cihazlar 3 ay garantimiz altındadır.3 ay içerisinde aynı arızadan sorun oluşursa garanti kapsamında onarımı yapılır.

Servisimizce alınan cihazlarınızın yerine, kurumsal olarak anlaşmalı olduğumuz firmalara talebiniz halinde konsinye parkımızın uygun olduğu durumlarda cihaz vererek kesintisiz çalışmanızı sağlıyor, işlerinizin aksamasını engelliyoruz.

Arızalı cihazlarınızı bulundukları yerden servis araçlarımız ile alıp, onarım sonrasında teslim ediyoruz.


YAZICI KİRALAMA HİZMETLERİ

Yazıcı Kiralama


Hangi alanda hizmet veriyor olursa olsun her ofiste çalışmaların en çok aksamasına neden olan arızalanan yazıcılardır. Çıktı alınamıyor olması, gün içerisinde yapılması gereken pek çok işlemin aksamasına neden olacağı için bir anlamda ofiste hayatın da durmasına neden olmaktadır.

Oysa böyle bir sorun ile karşı karşıya kaldığınızda yazıcı kiralama hizmetlerinden istifade edebilirsiniz. Bu sayede kullandığınız yazıcının onarım çalışmasına alındığında, ofis çalışmalarının da devamını sağlayabilirsiniz. Özellikle toner dolumu işleminin hatalı yapılması durumunda meydana gelen arızaların uzun süreli bir tamirat gerektirdiğini unutmayın.

Bu sebeple her zaman uzman kişilerce yapılan yazıcı kiralama uygulamalarından yararlanın ve toner gibi ihtiyaçlarınızı ise yine tedarik ederek daha güvenli kullanım elde edin.

Bu sayede düşük maliyette yüksek kalitede hizmet alacaksınız. Yazıcı Kiralama hizmeti ile yazıcının bakım ve onarım hizmeti firmamız tarafından sağlanmaktadır.


Yazıcı kiralama Dilovası - Kılıç Bilgisayar